MINTREX ZN - ZAPYTAJ O CENĘ

MINTREX ZN - ZAPYTAJ O CENĘ

MINTREX® Zn to w pełni zdefiniowany chelat cynku i hydroksy analogu metioniny, który zapewnia 17,5% cynku i 81,0% aktywnej metioniny. Zatwierdzony przez UE dodatek do pasz dla wszystkich gatunków zwierząt.

Szczegóły

Opis
MINTREX® Zn to w pełni zdefiniowany chelat cynku i hydroksy analogu metioniny, który zapewnia 17,5% cynku i 81,0% aktywnej metioniny.
Zatwierdzony przez UE dodatek do pasz dla wszystkich gatunków zwierząt.

Mintrex to nowoczesna technologia chelatów związków mineralnych, będąca źródłem mikroelementów połączonych z HMTBa, o wysokiej biodostępności (ALIMET® dodatek paszowy)
• Wspomaga optymalne pokrywanie potrzeb na składniki mineralne poprzez poprawę stabilności I biodostępności kluczowych mikroelementów.
• Mintrex – zwarta, stabilna struktura składników pokarmowych, dostarczająca wysoko dostępne mikroelementy oraz efektywne źródło metioniny.
• Mintrex to w pełni definiowana formuła i struktura, podlegająca systematycznej kontroli i ocenie w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych.

 

Zastosowania i dawkowanie:
Stosować systematycznie jako komponent w paszach pełnoporcjowych. Dodatek powinien być włączany do paszy w formie przedmieszki. Zaleca się stosowanie MINTREX® Zn jako całkowitej lub częściowej suplementacji cynku nieorganicznego oraz do ograniczenia całkowitego poziomu cynku w diecie.

Poniższe zalecenia dotyczące dawkowania mają wyłącznie charakter wskazówek:

Drób: brojlery, nioski, reproduktory, indyki, kaczki:
170–340 g MINTREX® Zn na tonę mieszanki paszej pełnoporcjowej(30–60 ppm Zn)
Świnie: lochy, prosięta, rosnące/dorosłe świnie:
280–340 g MINTREX® Zn na tonę pełnoporcjowej mieszanki paszowej
(50–60 ppm Zn)
Bydło mleczne i mięsne: 2 g MINTREX® Zn na sztukę dziennie.                                                

Nie należy przekraczać następujących wartości cynku całkowitego w mieszance pełnoporcjowej: Zwierzęta domowe: 250 ppm, ryby: 200 ppm, inne gatunki: 150 ppm, pełne lub uzupełniające preparaty mlekozastępcze: 200 ppm.

 

Opakowanie

worek 25 kgProducent

NOVUS INTERNATIONAL, INC

 

Informujemy że produkty Mintrex zakwalifikowane są jako premiksy i wymagane jest pozwolenie na produkcje pasz z udziałem premiksów!

 


Dokładamy wszelkich starań aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne.
Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.
Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Daj znać, gdy zobaczysz błąd w opisie!

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Super Ferma