DHA GOLD 15 kg

DHA Gold jest suszoną biomasą z całych komórek alg morskich należących do gatunku Schizochytrium sp. Produkt jest bezpiecznym, w pełni stabilnym, roślinnym źródłem kwasu tłuszczowego z grupy omega – 3 dokozaheksaenowego (DHA).

Szczegóły

1 383,75 zł brutto

92,25 zł za kg

Opis:

DHA Gold jest suszoną biomasą z całych komórek alg morskich należących do gatunku Schizochytrium sp., zawierającą wagowo min. 15% DHA. Produkt jest bezpiecznym, w pełni stabilnym, roślinnym źródłem kwasu tłuszczowego z grupy omega – 3 dokozaheksaenowego (DHA).

Zalety:

DHA Gold jest przede wszystkim bezpiecznym i stabilnym (powtarzalnym) źródłem kwasu tłuszczowego DHA, niemniej produkt wykazuje również liczne dodatkowe zalety wykraczające poza funkcję tylko nośnika kwasu omega – 3, a są to:

• W pełni naturalny produkt, roślinne źródło kwasu DHA omega – 3
  • Nie zawiera ryb, części ryb oraz jakichkolwiek produktów pochodzących z przerobu ryb
  • Nie zmienia i nie wpływa na smak, strukturę i zapach
  • Nie jest produktem o charakterze genetycznie modyfikowanym, ma status Non-GMO
  • Stabilne i w pełni powtarzalne źródło/nośnik

Zastosowanie:

• W celu wzbogacania produktów odzwierzęcych w żywieniu człowieka w kwas DHA omega - 3, takich jak: jaja, mięso i mleko.
  • W celu warunkowania prawidłowego wczesnego rozwoju i wzrostu organizmu.

Przechowywanie

24 miesiące od daty produkcji. Z uwagi na wysoką koncentrację wielo-nienasyconych kwasów tłuszczowych, produkt nie powinien być poddawany silnej ekspozycji na powietrze, ciepło, światło
i wilgotność. Produkt powinien być składowany w oryginalnych opakowaniach w warunkach suchych, dobrze wentylowanych w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni C.

Opakowanie

worek 15 kg

Producent

DSM Nutritional Products

Dokładamy wszelkich starań aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne.
Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.
Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Daj znać, gdy zobaczysz błąd w opisie!

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Super Ferma