MĄCZKA RYBNA 64%- ZAPYTAJ O CENĘ!

MĄCZKA RYBNA 64%- ZAPYTAJ O CENĘ!

Mączka rybna - wysokiej jakości surowiec do produkcji pasz zawierający 64 % białka.

Szczegóły

Mączka rybna produkowana jest z różnych gatunków ryb (np. sardynki, śledzie, gromadniki, błękitki). Produkt ten jest cenionym komponentem w procesie produkcji pasz dla zwierząt hodowlanych, głównie trzody chlewnej i drobiu. Charakteryzuje się dużą zawartością białka o doskonałej wartości odżywczej i wysokim współczynniku strawności. Doskonała wartość odżywcza mączki rybnej wynika z wysokiej zawartości aminokwasów egzogennych: lizyna, metionina, treonina, tryptofan, arginina. Zastosowanie mączki rybnej gwarantuje wysokie tempo wzrostu i efektywne wykorzystanie paszy przez zwierzęta.

 

Skład:

Białko surowe

min. 64%

Tłuszcz surowy

max. 12%

Woda

max. 10%

Fosfor

av. 3,1 %

Wapń

av. 6,4%

Sól

av. 2,8%

Antyoksydant: 

 E324 Ethoxyquin

 

Opakowanie:

Worki, 25 kg

 

Przechowywanie:

Czyste i suche magazyny, zabezpieczone przed dostępem szkodników, gryzoni, zabezpieczające surowiec przed zamoknięciem i spleśnieniem.

 

Trwałość:

12 miesięcy od daty produkcji


Informujemy, że na stosowanie  produktów z surowców  pochodzenia zwierzęcego do produkcji pasz, należy mieć pozwolenie od powiatowego lekarza weterynarii! 

Warunkiem zakupu powyższego towaru w sklepie Super Ferma jest przedłożenie w/w pozwolenia.

http://www.wetgiw.gov.pl/index.php?action=art&a_id=1758Dokładamy wszelkich starań aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne.
Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów,
które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Daj znać, gdy zobaczysz błąd w opisie!

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Super Ferma